Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CECILIA HAUPT (född 1972): med siffror ´4545´, signerad a tergo Cecila Haupt med dedikation, olja på duk, 24x30 cm
Fläckar, ytsmuts
542489
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här