Tag Heuer armbandsur 2000-tal

Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Tag Heuer armbandsur 2000-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

TAG HEUER, armbandsur, stål, doublé, 2000-tal, safirgas, quartz, datum, WG-1330-0, armband förgyllt stål original, diameter 29 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri slut), SAV garanterar ej funktionen, vattenskadad urtavla

542502

2018-05-11