Tag Heuer armbandsur 2000-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
TAG HEUER, armbandsur, stål, doublé, 2000-tal, safirgas, quartz, datum, WG-1330-0, armband förgyllt stål original, diameter 29 mm
Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri slut), SAV garanterar ej funktionen, vattenskadad urtavla
542502
2018-05-11