Laternor J.C. Larsen

Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen
Laternor J.C. Larsen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LANTERNOR, 2 st, koppar och mässing, J.C. Larsen & Co, 1900-talets första hälft, Starboard och Port, för styrbord och babord, stämpelmärkt samt brickmärkt, höjd ca 57 cm

Slitage, nagg och sprickor, en med lagningar, ej funktionstestade

542520

2018-05-11