Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, Maple & Co Ld., London, mahognyfanér, med två lådor i sargen, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, på hjultrissor, firmamärkning i låda, höjd ca 73, 91x48 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage, lister saknas

542528

2018-05-11