Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
CIGARETTETUI, silver och niello, Ryssland, 1800-talets andra hälft. Kreml-dekor i niello samt mynt. Invändigt förgylld. Storlek 8,5x4 cm. Vikt 70 g.
542539
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här