Ryskt cigarettetui

Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui
Ryskt cigarettetui

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

300 EUR

CIGARETTETUI, silver och niello, Ryssland, 1800-talets andra hälft. Kreml-dekor i niello samt mynt. Invändigt förgylld. Storlek 8,5x4 cm. Vikt 70 g.

542539

2018-05-21