Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, England, s ka campaign furniture, 5-lådig, beslag i mässing, höjd ca 81, 23x71 cm
Slitage/märken
542547
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här