Per Kirkeby - Linoleumtryck

Per Kirkeby - Linoleumtryck
Per Kirkeby - Linoleumtryck

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER KIRKEBY (Danmark, född 1938): Komposition, monogramsignerad och daterad PK-84, 14/30, linoleumtryck, 85x65 cm.

542554

2018-05-11