Derriére le Miroir Pablo Palazuelo
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR, 3 st, Pablo Palazuelo, nr 137 (7 serigrafier) nr 184 (11 litografier varav en 3-sidig, ), nr 207 (1 färglitografi), ca 38x28 respektive 38x84, ca 38x56 cm
Delvis med hanteringsslitage
542579
2018-05-11