Derriére le Miroir Pablo Palazuelo

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 3 st, Pablo Palazuelo, nr 137 (7 serigrafier) nr 184 (11 litografier varav en 3-sidig, ), nr 207 (1 färglitografi), ca 38x28 respektive 38x84, ca 38x56 cm

Delvis med hanteringsslitage

542579

2018-05-11