Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor, silverlås, längd 66 cm, HÄNGE, 18 k guld, droppformad odlad sötvattenspärla ca 11,5 mm, höjd inkl. ögla 2 cm
Pärlor med skador och slitage
542584
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här