Collier odlade pärlor

Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor, silverlås, längd 66 cm, HÄNGE, 18 k guld, droppformad odlad sötvattenspärla ca 11,5 mm, höjd inkl. ögla 2 cm

Pärlor med skador och slitage

542584

2018-05-12