Bruno Mathsson/ Piet Hein Supercirkel
Valmis
2018-05-10
542588
| Korkein tarjous | 7 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, 2005, Fritz Hansen, supercirkel, etikettmärkt, kromade spännben, bordsskiva i grå laminat, höjd ca 72 cm, 145x145 cm
Bruksslitage, märken, repor