Bruno Mathsson/ Piet Hein Supercirkel

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, 2005, Fritz Hansen, supercirkel, etikettmärkt, kromade spännben, bordsskiva i grå laminat, höjd ca 72 cm, 145x145 cm

Bruksslitage, märken, repor

542588

2018-05-10