Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1920/30-tal, björk med svärtade detaljer i relief, invändigt med hyllplan, höäjd ca 130, 136x46 cm, nyckel finns

Slitage och repor, ställvist något solblekt

542589

2018-05-11