Staffli
2018-05-11
542614
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFLI, rokokostil, 1900-tal, höj- och sänkbart, skuren dekor, höjd ca 191 cm
Slitage, avslag, kompletterat