Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STAFFLI, nygotik, 1800-tal, ek, skuren dekor, oval med bemålad dekor av kustmotiv med båtar, höjd ca 153 cm
Slitage, smärre sprickor och avslag
542615
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här