Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STAFFLI, nygotik, 1800-tal, ek, skuren dekor, oval med bemålad dekor av kustmotiv med båtar, höjd ca 153 cm

Slitage, smärre sprickor och avslag

542615

2018-05-11