Rembrandt

Rembrandt
Rembrandt
Rembrandt
Rembrandt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN (1606-1669) efter: mansporträtt, signerad och daterad i plåten Rembrandt 1635, samt No 173, etsning, ca 15x12 cm

542616

2018-05-12