Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, ca 1940-tal, fanér i teak, höjd ca 60, 69x43 cm

Slitage, delvis blekt

542617

2018-05-11