Sekretär björk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad i björk, 1800-talets slut, Karl Johanstil, 3 lådor samt klaff med bakomliggande skrivinredning, intarsiadekor av kompassrosor, höjd 123, 108x50 cm, nycklar (2) medföljer
En fot lös, ytskador, slagen klaff, fanerbortfall
542658
2018-05-11