Sekretär björk

Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk
Sekretär björk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad i björk, 1800-talets slut, Karl Johanstil, 3 lådor samt klaff med bakomliggande skrivinredning, intarsiadekor av kompassrosor, höjd 123, 108x50 cm, nycklar (2) medföljer

En fot lös, ytskador, slagen klaff, fanerbortfall

542658

2018-05-11