Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, barockstil, ek, skuren delvis floral dekor, enligt uppgift är dekoren på benen skuren av Erik Rafael-Rådberg, höjd ca 75, 160x76 cm
Slitage, ringmärken
542660
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här