Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, barockstil, ek, skuren delvis floral dekor, enligt uppgift är dekoren på benen skuren av Erik Rafael-Rådberg, höjd ca 75, 160x76 cm

Slitage, ringmärken

542660

2018-05-11