Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, temco electric, art deco, marmor och bemålad vitmetall, dekor av fåglar, höjd ca 36 cm
Senare urverk, slitage, nagg
542719
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här