Bordsur art deco

Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco
Bordsur art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, temco electric, art deco, marmor och bemålad vitmetall, dekor av fåglar, höjd ca 36 cm

Senare urverk, slitage, nagg

542719

2018-05-11