Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, biedermeier, fanéring i mahogny, skuren, blomsterdekor, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, ställvis fanérings skador, torrsprickor
542749
2018-05-25