Karmstolar beidermeier

Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier
Karmstolar beidermeier

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, biedermeier, fanéring i mahogny, skuren, blomsterdekor, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, ställvis fanérings skador, torrsprickor

542749

2018-05-25