Marc Chagall färglitografi
Closed
2018-05-11
542752
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985), efter: Le Circue au Clown Jaune, affisch färglitografi, numrerad 963/1000, ca 66x52 cm