Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GASTON VINCKE (1882-1950): Fångar, signerad Vincke, olja på duk, 82x101 cm
Färgbortfall, tryckmärke, samt krackeleringar
542769
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här