Gaston Vincke oljemålning

Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GASTON VINCKE (1882-1950): Fångar, signerad Vincke, olja på duk, 82x101 cm

Färgbortfall, tryckmärke, samt krackeleringar

542769

2018-05-11