Gaston Vincke oljemålning

Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning
Gaston Vincke oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GASTON VINCKE (1882-1950): Fiskare, signerad G Vincke, olja på pannå, 99x221 cm

542774

2018-05-11