Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLAES LINDHOLM (1930-1975): "Husfasad", monogramsignerad CL, olja på duk, ca 99x79 cm
542782
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här