Stellan Mörner målning

Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Utsikt från konstnärens hotellrum i Paris, olja på papper, a tergo signerad samt daterad maj 1951, bildmått 32x21,5 cm

542787

2018-05-11