Salvador Dalí

Salvador Dalí
Salvador Dalí

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Minos", ur serien Divine commedie, färgträsnitt, signerad samt numrerad 51/150, bildyta innanför passepartout 30,5x24,5 cm

Inköpt på Tre Sekler Antik o Konst. 1996

542807

2018-05-11