Salvador Dalí
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Minos", ur serien Divine commedie, färgträsnitt, signerad samt numrerad 51/150, bildyta innanför passepartout 30,5x24,5 cm
Inköpt på Tre Sekler Antik o Konst. 1996
542807
2018-05-11