Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-tal, fanerad med mahogny, belsag i mässing, höjd ca 98x37 cm
Spricka
542835
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här