Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-tal, fanerad med mahogny, belsag i mässing, höjd ca 98x37 cm

Spricka

542835

2018-05-11