Stephen Antonakos
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
STEPHEN ANTONAKOS (Grekland/USA, 1926-2013): "MA#13", signerad och daterad Antonakos 1980 Berlin, blandteknik, ca 43x35 cm
Kuntoraportti
Något vågigt papper, ej examinerad ur ram
542844
Päivämäärä:
2018-05-11