Stephen Antonakos

Stephen Antonakos
Stephen Antonakos
Stephen Antonakos
Stephen Antonakos

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

STEPHEN ANTONAKOS (Grekland/USA, 1926-2013): "MA#13", signerad och daterad Antonakos 1980 Berlin, blandteknik, ca 43x35 cm

Kuntoraportti

Något vågigt papper, ej examinerad ur ram

542844

Päivämäärä:

2018-05-11