Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEPHEN ANTONAKOS (Grekland/USA, 1926-2013): "F#12", signerad och daterad Antonakos 1980 Berlin, blandteknik, ca 51x38 cm
542845
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här