Stephen Antoanakos

Stephen Antoanakos
Stephen Antoanakos
Stephen Antoanakos
Stephen Antoanakos

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEPHEN ANTONAKOS (Grekland/USA, 1926-2013): "F#12", signerad och daterad Antonakos 1980 Berlin, blandteknik, ca 51x38 cm

542845

2018-05-11