Johna Öhvall oljemålning

Johna Öhvall oljemålning
Johna Öhvall oljemålning
Johna Öhvall oljemålning
Johna Öhvall oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN ÖHVALL (1883-1957): landskap med gårdsbyggnad, signerad John Öhvall, daterad -23, olja på dukl, 64x83 cm

något krackelerad

542848

2018-05-12