Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHN ÖHVALL (1883-1957): landskap med gårdsbyggnad, signerad John Öhvall, daterad -23, olja på dukl, 64x83 cm
något krackelerad
542848
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här