Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Solnedgång, signerad och daterad C Brandt 1917, 47x72 cm

542849

2018-05-12