Josef Frank sängar 1 par

Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par
Josef Frank sängar 1 par

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, sängar, 1 par, valnöt, för firma Svensk Tenn, 90x200 cm

Repor, slitage, smärre skador

542857

2018-05-11