Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

SOFFBORD, teak, 1960-tal, 120 x 60 cm, höjd 46,5 cm.

Slitage och torkat lack, glasskiva med nagg.

542865

2018-10-17