Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
EERO SAARINEN, SOFFBORD "Tulip", Eero Saarinen,
rund skiva av svart marmor, vitlackerad rund pelarfot, diameter 40, höjd 52cm.
Bruksslitage. Repor. Fläckig skiva. Lackskador. Större nagg.
542873
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här