Eero Saarinen Tulip soffbord

Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord
Eero Saarinen Tulip soffbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

EERO SAARINEN, SOFFBORD "Tulip", Eero Saarinen,
rund skiva av svart marmor, vitlackerad rund pelarfot, diameter 40, höjd 52cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckig skiva. Lackskador. Större nagg.

542873

2018-10-17