Marc Newson ett par fåtöljer

Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer
Marc Newson ett par fåtöljer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC NEWSON, fåtöljer, 1 par, Nimrod Design, Magis, Italien, 2000-tal, underrede i plast, sitsar i ljus textil, sitthöjd ca 38 cm

Fläckar och slitage

542874

2018-05-11