Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC NEWSON, fåtöljer, 1 par, Nimrod Design, Magis, Italien, 2000-tal, underrede i plast, sitsar i ljus textil, sitthöjd ca 38 cm
Fläckar och slitage
542874
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här