Berit Woelffer Rölakan matta

Berit Woelffer Rölakan matta
Berit Woelffer Rölakan matta
Berit Woelffer Rölakan matta
Berit Woelffer Rölakan matta

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

BERIT WOELFFER, matta, Rölakan, signerad BW, geometriska blommor på brunt botten, ca 226 x 152 cm.

lätt slitage

542879

2018-10-12