Jean René Bazaine, Komposition

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

16 000 SEK

JEAN RENÉ BAZAINE (Frankrike, 1904-2001):
Komposition, signerad och daterad Bazaine -60, akvarell och gouache på pannå av papp, bildyta 10,5x23 cm

542881

2018-06-18