Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
JEAN RENÉ BAZAINE (Frankrike, 1904-2001):
Komposition, signerad och daterad Bazaine -60, akvarell och gouache på pannå av papp, bildyta 10,5x23 cm
542881
2018-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här