Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, 3 stolar, Korup Stolefabrik 1950-tal, teak och ek, klädda i grå textil, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, klädsel med ställvisa bristningar
542886
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här