2 sidobord, England
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARUSELLBORD, ett par, England, 1900-talets andra hälft, fanerade med mahogny, hyllfack och lådor runtom, snurrbara, fyrdelad centralfot med tassliknande fötter, skiva klädd i präglat grönt läder, höjd 67, diameter 50 cm
Krackelyrer, smärre slitage och märken
542892
2018-05-12