2 sidobord, England

2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England
2 sidobord, England

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KARUSELLBORD, ett par, England, 1900-talets andra hälft, fanerade med mahogny, hyllfack och lådor runtom, snurrbara, fyrdelad centralfot med tassliknande fötter, skiva klädd i präglat grönt läder, höjd 67, diameter 50 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelyrer, smärre slitage och märken

542892

2018-05-12