Max Papart färglitografi

Max Papart färglitografi
Max Papart färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart och numrerad 12/100, färglitografi, bildstorlek 81x50 cm

Ej examinerad ur ramen

542920

2018-05-25