Bordspendyl 1900-tal

Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal
Bordspendyl 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1930-tal, märkt "Svenskt Runa Fabrikat", fodral fanerat i bok, på ställning och bottenplatta i sten, mässingsdetaljer, på tassfötter, höjd 39, 36x19 cm, nyckel och pendel finns

542923

2018-05-11