Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1930-tal, märkt "Svenskt Runa Fabrikat", fodral fanerat i bok, på ställning och bottenplatta i sten, mässingsdetaljer, på tassfötter, höjd 39, 36x19 cm, nyckel och pendel finns
542923
2018-05-11