Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, sent 1800-tal, ramen fanérad i valnöt med rot, konsolbord med figurskuren dekor, fanérat i valnöt, spegelns mått ca 170x67 cm, bordets höjd ca 79 cm, bredd ca 75 cm
Smärre fanérskador
542924
2018-05-12