Hans erik Eriksson

Hans erik Eriksson
Hans erik Eriksson
Hans erik Eriksson
Hans erik Eriksson
Hans erik Eriksson
Hans erik Eriksson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Motiv mot Stadshuset Slussen, signerad, olja på duk, ca 85x120 cm

542941

2018-05-11