Lennart Engblom

Lennart Engblom
Lennart Engblom
Lennart Engblom
Lennart Engblom
Lennart Engblom
Lennart Engblom

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LENNART ENGBLOM (1932-80): ´´L´avenir´´, signerad L. Engblom, olja på duk, ca 64x98 cm

Zustandsbeschreibung

542948

2018-05-11