Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENNART ENGBLOM (1932-80): ´´L´avenir´´, signerad L. Engblom, olja på duk, ca 64x98 cm
Zustandsbeschreibung
542948
2018-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner