Sven-Olof Ehrén

Sven-Olof Ehrén
Sven-Olof Ehrén

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Katarinahissen, signerad och daterad Sven Olof Ehren -91, färglitografi, 13/330, ca 54x48 cm

542951

2018-05-11