Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STIG LINDBERG, vas, "Grazia", nr 215, Gustavsberg, silverdekor, höjd 19,5 cm, diameter 8,5 cm
Smärre slitage, mindre/obetydligt nagg i mynningskant.
542996
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här