Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995), komposition med bokstaven T, signerad Karl Erik Forsberg, akvarell, ca 30 x 22 cm
543022
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här