Karl-Erik Forsberg blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995), komposition med bokstaven T, signerad Karl Erik Forsberg, akvarell, ca 30 x 22 cm

543022

2018-05-12